İşverenlerin, İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi görevlendirmeleri, İşverenin İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yükümlülüklerini ortadan kaldırmamaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yükümlülükler de medyada sıklıkla yer aldığı gibi; sadece risk değerlendirmelerini yapmak ve acil durum planlarını hazırlamaktan ibaret değildir.

BAŞPINAR OSGB hizmet verdiği her işyeri için aynı paket ile hizmet veren, elindeki bilgi ve doküman ile tüm işyerleri için aynı faaliyetleri yürüten bir firma değildir.

Çünkü; BAŞPINAR OSGB için her işyeri; farklı bir çalışma kültürü, farklı bir iş yapış biçimi, farklı riskleri ve farklı yasal yükümlülükleri olan ayrı bir organizasyondur.

Bu nedenle firmanıza özel çözümler üretir, firmanıza özgü faaliyetler yürütürüz.
İşverenlerin; çalışanlarla, çalışma ortamlarıyla, yürütülen faaliyetlerle, makine ekipmanlarla ve alt işverenlerle ilgili çok ciddi yükümlülükleri bulunmakta ve İşverenlerin yükümlülüklerinin yerine getirilmesi ancak bunların tamamının eksiksiz gerçekleştirilmesi ile sağlanabilmektedir.

Aksi takdirde; rutin ve rutin olmayan resmi denetimlerde çok ciddi cezai yaptırımlara maruz kalınmakta; daha da önemlisi üzücü kazalar yaşanabilmekte; maddi ve manevi kayıpların yanı sıra, firma itibarı ve güvenilirliği zarar görebilmektedir.

BAŞPINAR OSGB, işyerinizin tehlike sınıfına ve risklerine göre İSG faaliyetlerini planlar, uygular ve dokümantasyonu tamamlayarak hizmet verir.

Hedefimiz; iş güvenliği kültürünü oluşturarak, iş kazalarını önlemek ve buna paralel olarak denetimlerde tam başarı sağlamaktır.
Müşterimiz değil, “ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ” olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ihtiyacınız olan tüm hizmeti bizden alabilecek, ihtiyaç duyduğunuz her an bizi yanınızda bulabileceksiniz.

DUYURULAR

BELEDİYE PERSONELİNE BAŞPINAR OSGB TARAFINDAN YANGIN TATBİKATI YAPILDI

Gaziantep 'te Merkez İlçe Şehitkamil Belediyesi Ve Başpınar Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi İşbirliğiyle Belediye Personeline Yönelik Yapılan Yangın Tatbikatı Ve İlk Yardım Eğitimleriyle İlgili Hayat Kurtarıcı Bilgiler Verildi.(ayrıntılar)

İŞYERİ HEKİMLERİNİN VE DİĞER SAĞLIK PERSONELLERİNİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BİLDİRİM ZORUNLU!

04.11.2016 Tarihi itibari ile Tüm İşletmelerin Sağlık Personellerine ait bilgileri ve personel hareketlerini bulundukları ilin İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’ne  bildirmeleri gerekmektedir.   (ilgili yönetmeliğe buradan ulaşabilirsiniz)

BAŞPINAR ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ | GAZİANTEP |  bilgi@baspinarosgb.com.tr | Tel: 0342 337 89 17 - Faks :0 342 337 89 18

 

JSN Pixel is designed by JoomlaShine.com