• İşverenlerin, yazılı ve görsel medyadan duydukları kadarı ile İSG hizmeti veren, işverenlerin bildikleri kadarı ile beklentilerini karşılayan bir Firma değildir. Kurumumuz, işyeriniz için yasal olarak yapılması gereken tüm İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini gerçekleştirir ve size eksiksiz bir İş Sağlığı ve Güvenliği danışmanlık hizmeti verir.
  • Tüm işyerleri için aynı paket hizmeti veren, elindeki bilgi ve doküman ile tüm işyerleri için aynı faaliyetleri yürüten bir firma değildir. Bizim için her işyeri; farklı çalışma kültürü olan, farklı yaşam şekli olan, farklı riskleri olan, farklı derecelerde yasal yükümlülükleri olan ayrı bir organizmadır. Bu nedenle her işyerine özel çözümler getirir, her işyerine özel faaliyetler yürütürüz. Bu, aynı zamanda yasal bir zorunluluktur. İşyerlerinin tehlike sınıflarına ve çalışma ortamlarının risklerine göre her işyerinde yapılması gereken çalışmalar ve hazırlanması gereken belgeler farklılık göstermektedir. Bizler işyerinizin tehlike sınıfına ve risklerinize göre yapılması gereken çalışmaları ve hazırlanması gereken belgeleri hazırlarız.
  • Yüksek karlar elde etmek için kurulmuş kısa vadeli bir firma değiliz. BAŞPINAR OSGB tüm Türkiye’de hizmet veren bir grup şirketi kuruluşudur. Bu nedenle birlikteliğimiz başladığında hizmetimizden memnun kalacağınız çok uzun yıllar süresince aynı hizmeti almaya devam edecek, her yıl yeni Firmalarla sil baştan çalışmak ve “Acaba işlerini doğru yapıyorlar mı” endişesini yaşamak durumunda kalmayacaksınız. Bizim müşterimiz değil, “ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ” olacaksınız. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili olarak ihtiyacınız olan tüm hizmeti bizden alabilecek, ihtiyaç duyduğunuz her an bizi yanınızda bulabileceksiniz.

DUYURULAR

BELEDİYE PERSONELİNE BAŞPINAR OSGB TARAFINDAN YANGIN TATBİKATI YAPILDI

Gaziantep 'te Merkez İlçe Şehitkamil Belediyesi Ve Başpınar Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi İşbirliğiyle Belediye Personeline Yönelik Yapılan Yangın Tatbikatı Ve İlk Yardım Eğitimleriyle İlgili Hayat Kurtarıcı Bilgiler Verildi.(ayrıntılar)

İŞYERİ HEKİMLERİNİN VE DİĞER SAĞLIK PERSONELLERİNİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BİLDİRİM ZORUNLU!

04.11.2016 Tarihi itibari ile Tüm İşletmelerin Sağlık Personellerine ait bilgileri ve personel hareketlerini bulundukları ilin İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’ne  bildirmeleri gerekmektedir.   (ilgili yönetmeliğe buradan ulaşabilirsiniz)

BAŞPINAR ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ | GAZİANTEP |  bilgi@baspinarosgb.com.tr | Tel: 0342 337 89 17 - Faks :0 342 337 89 18

 

JSN Pixel is designed by JoomlaShine.com